KOVOLIS HEDVIKOV

PROČ KOVOLIS?

Je pro vás automotive průmysl více než pojem, o kterém občas slyšíte?

Jste aktivní řidič a vlastníte svůj automobil? Víte, že jeden z dílů Vašeho auta mohl být vyroben právě v KOVOLISU HEDVIKOV?

Ať už auto vlastníte a řídíte či ne, automobilový průmysl hýbe světem a dává práci spoustě lidem různých profesí.

Bydlíte-li ve městě nebo na vesnici, s největší pravděpodobností auto potřebujete a využíváte, a tak jste vlastně zákazníkem některé z automobilek, či některého výrobce a dodavatele pro automobilový průmysl.

Takovým dodavatelem je i rodinná česká firma s českým kapitálem KOVOLIS HEDVIKOV a.s., jejíž historie se datuje již od roku 1816. Můžete se u nás podílet na výrobě dílů pro známé tuzemské i zahraniční značky jako Škoda, Stellantis (Peugeot, Citroen, Opel, Fiat) a další. Ročně vyrobíme více než 20 miliónů odlitků. Naše výrobky naleznete v podobě brzdových pedálů, brzdových válců, držáků motorů, částí převodovek, kompresorech klimatizací, topeních,.. Ať už je naším zákazníkem automobilka nebo kolega z jiného oddělení, cíl je pro nás vždy stejný – vyhovět požadavkům na kvalitu a naplnit očekávání a spokojenost.

Bez ohledu na to, zda jste odborný, technický nebo vedoucí pracovník, absolvent střední nebo vysoké školy nebo učeň, u nás v KOVOLISU HEDVIKOV své uplatnění naleznete. Naším mottem je KOVOLIS HEDVIKOV – Údolí zručnosti. Platí to jak pro pobočku v Hedvičině údolí, tak pro pobočku v Ronově nad Doubravou, či v Pardubicích, ve kterých zaměstnáváme téměř 1.000 zaměstnanců.
Abychom byli trvale úspěšnou společností, nestačí dosahovat jen rostoucího ekonomického výsledku, ale také vytvářet a rozvíjet motivující firemní kulturu, která je podhoubím pro výborné pracovní výsledky a současně se zaměřuje na vzájemnou spolupráci a spokojenost našich zaměstnanců. Úspěch a podnikání v jakémkoli oboru je o lidech.

První dny v nové práci jsou pro nováčky nabité informacemi. Staráme se o Vaše hladké zapojení do pracovního života i kolektivu. Každý den pracujeme jako tým, táhneme za jeden provaz a Vy jste jeho součástí od prvního dne. V zácviku se Vám věnují zkušení kolegové, můžete si být jisti, že na svou práci nejste úplně sami. Ve společnosti naší velikosti určitě naleznete příležitost pro získávání a rozvoj zkušeností, jak odborných, tak lidských. Váš posun se tak může promítnout i do dalšího profesního a kariérního růstu, který jen neslibujeme, ale rozhodně podporujeme a realizujeme. Největším předpokladem pro Váš i firemní úspěch je to, že Vás práce baví a naplňuje.

Stabilitu a oporu u nás naleznete nejen v přátelském týmu, ale i ve mzdovém ohodnocení. Kromě mzdy za odvedenou práci si můžete užít i různé benefity, ze kterých si vybere každý zaměstnanec.
Pokud si myslíte a cítíte, že se k sobě vzájemně hodíme,
již nyní se těšíme na Vaše uvítání v našem týmu.

Zaujala Vás naše nabídka?

Těšíme se na Vaše reakce.
Nástup možný po dohodě.

Pokud Vás tato pozice zaujala, pošlete nám prosím prostřednictvím odpovědního
formuláře Váš životopis, případně další dokumenty, a my se Vám ozveme.

Click or drag files to this area to upload. You can upload up to 3 files.